Majú to teraz slniečkári ťažké, ktorého sorošovca podporiť? A je ich medzi kandidátmi požehnane.
Majú to teraz slniečkári ťažké, ktorého sorošovca podporiť? A je ich medzi kandidátmi požehnane.
Asi bolo tomu čudu zima, keď sa ani len obliecť nevie.
Ináč sa opýtam. Aký je tento systém, politici, súdy, prokurátori, keď tu toľko rokov môžu "podnikať" Kočner a jemu podobní a možno ešte aj horší, ako je on?
Nebol november 1989 potrebný aj pre takúto bezbrehú zlodejinu, benevolentnú vládnu a súdnu moc, skrátka: totálne sv.instvo? Takto sa Vám to páči, páni "demokrati"?
NIE, iba rozumne a realisticky rozmýšľajúci ľudia! Do Európy sa v žiadnom prípade nezmestí aj Afrika. Treba sa na svet dívať bez ružových okuliarov, pupuško. Ja s tým českým pánom dosť súhlasím.
Zejména nás, chudší bělochy, ohrožuje ještě výprodej naší půdy, zdrojů, podniků těmi bohatšími. Jak třeba Němci, tak Číňany, nebo Araby. Takže jde o boj o životní prostředí, zdroje a o vlastní existenci. Ten boj už začal, ale někteří z nás stojí na straně protivníků pod debilními hesly a ostatní jako by si to neuvědomovali."
Zamyslime sa, prosím, je v jeho slovách veľa pravdy!
Afrika má dost zdrojů na to uživit takové počty lidí jaké v ní žily například v roce 1950. A naopak, žádný kontinent nemá dostatek zdrojů, aby uživil masu lidí, která se každých 50 let zdvojnásobí.
Já bych ještě dodal:
Kromě růstu populace rostou extrémně nároky na zdroje a množství odpadů na jednotlivce. A to je náš příspěvek ksebezničení. Naše vynalézavost pracovitost, touha po pohodlí a luxusu. Zmíněné národy či etnika přebírají náš neskromný způsob života - aniž by se přičinily vynalézavostí a pracovitostí a ještě mají dojem, že mají právo na stejnou úroveň jako my a že my jim to musíme zajistit.
My se s tím budeme těžko potýkat, kvůli hamižnosti a neskromnosti.
Od výše zmíněných to ani nelze očekávat.
Budeme snižovat svoji spotřebu pokud to bude nutné, budeme vyvíjet sofistikované, prostředí nezatěžující technologie, budeme se nejspíš vracet k šetrnému zemědělství, které nebude vyčerpávat půdu způsobem, aby se za pár let změnila v mrtvou hmotu. Ale bude nám to houby platné, pokud ta větší část světa bude stále větší. Protože i nejekologičtěji se chovající lidé (a já mám silné pochybnosti, že v přítomném okamžiku ukotvení lidé se tím vůbec budou ochotni trápit), potřebují jídlo, vodu a prostor.
Pokud jich bude příliš, nakonec tu planetu sežerou.
V těchto souvislostech se mi jeví jako zajímavé, jak nyní všichni řeší klimatické změny, jak bude v Africe nedostatek a jak
se tedy máme připravit na migrační vlny. nikdo z těchto futurologů zatím nezmínil, že existuje daleko bezpečnější řešení problému, než je přesun mas lidí na nejhustěji zalidněný kontinent.
Prostě změnit reprodukční chování.
Tak to bylo několik států jako vzorek. Celkově žilo v roce 1990 v Africe 642 milionů obyvatel a v roce 2004 již téměř miliarda. Organizace zabývající se demografií odhadují, že do roku 2050
(za 35 let) to bude dvojnásobek. Tedy prakticky 2 miliardy. Celá Afrika má přírůstek 50 milionů lidí za rok
To je jedna Francie ročně!
Nevěřím proto Zeleným stranám a ekologickým organizacím, že myslí svůj boj za trvale udržitelný stav světa vážně.
Kdyby ano, museli by ho především cílit na ty, kteří se replikují jako vačice.
Ale to ne, to je lid jimi chráněný, zdá se.
Tam míří neustálá potravinová a lékařská pomoc a na této explozi se tito dobráci přímo podílí.
Ne, nemohou to myslet vážně. Domnívám se tedy, že celé to ekologické běsnění je jen snaha o vytvoření jakéhosi nového náboženství, pod jehož praporem se snaží sjednotit globalizovaný lid.
Ano, my Evropané se většinou budeme chovat ekologicky i bez poučování.
Turecko
1927 – 13.6 milionů obyvatel
2011 – 75 milionů obyvatel
Turci se tedy zpětinásobili za 80 let!
Afghánistán
1979 – 15.5 milionů obyvatel
2015 – 32.5 milionů obyvatel
Afghánců je tedy dvojnásobek za 35 let a to tam jede celou dobu válka!
Niger
1960 – 1.7 milionů obyvatel
2011 – 16 milionů obyvatel
Nigeřanů je tedy více než osminásobek za 50 let. Chlapíci!
Nigérie
1950 – 33 milionů obyvatel
1991 – 88 milionů obyvatel
2006 – 140 milionů obyvatel
2014 – 177 milionů obyvatel
Co dodat?
Egypt
1945 – 18.5 milionů obyvatel
2004 – 73.5 milionů obyvatel
Odhad pro rok 2025 – 103 milionů obyvatel
Z jednoho Egypťana po druhé světové válce jsou dnes čtyři.
Při stejném chování by dnes na území ČR žilo 40 milionů Čechů. To už by nám bylo dost těsně v naší kotlince, není-liž pravda? A zapomeňte na nějaké přírodní rezervace a parky, vše by muselo být zastavěné.
Vyznamena
ný botanik RNDr. Václav Větvička:
"V historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard. To s sebou samozřejmě nese spoustu problémů. Přečerpáváním zdrojů počínaje
a ekologickou devastací konče.
Kupodivu, naše tzv. „elity“ svůj požadavek na udržitelný způsob života neadresují těm, kteří ho prokazatelně nežijí ani trochu. Pojďme si říct pár fakt:
Evropa nejhustěji zalidněný kontinent na světě (tolik k představě, že je to Evropa, která by měla pojmout všechny potřebné světa) V roce 1970 ji obývalo cca 680 milionů lidí. Nyní je to asi 718 milionů lidí. Přírůstek 38 milionů za půlstoletí. A většina z toho nejde na vrub Evropanů.
Spomínate v nadpise Soroša. Jeho prívrženci tu píšu, aký starý, neškodný dedko to je. Ani by som nepovedala, stále hovorí do všetkého, ako napr. i tu: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monito…
Áno, mám.
Za nabádanie k hromadným vraždám kedy navrhne EÚ sankcie voči Ukrajine? Pán Lajčák, čo Vy poviete?
Nemyslím si, že Harabin zničí Kotlebu. Nečudujem sa, že aj voliči ĽSNS chcú voliť pána Harabina za prezidenta. Nielenže má vyššie preferencie, ale aj predpoklady na túto funkciu. Podľa môjho názoru by mal pán Kotleba pred prezidentskými voľbami odstúpiť v prospech pána Harabina. Neverím, že má šance /Kotleba/ dostať sa do 2. kola, ale s podporou aj jeho voličov ju naopak p. Harabin môže mať. Ak by sa pán Harabin stal prezidentom, nemá dôvod pán Kotleba sa ho obávať. V opačnom prípade, ak sa nestane Harabin prezidentom a vstúpi do niektorej novej proslovenskej slušnej strany, je možné, že ĽSNS by časť voličov stratila. Ak ale bude Harabin prezidentom, voliči Kotlebovi ostanú.
Veľmi správne postrehy, pravdivý blog, pán Bekmatov!
Ceny potravín sa zvyšovali aj vlani, aj predvlani. Teraz to je spôsobené skôr zdražením energii, ako Dankovým odvodom.
Odporúčame