Napísali ste: "Mimo katolickej církve neexistuje záchrana. Kto chce aby jeho duša bola spasená, musí byť členom a vyznávať jej dogmy" A Vy ste, pekne prosím, kto? O záchrane - spáse rozhoduje Pán Boh a nie ľudia!
Napísali ste: "Mimo katolickej církve neexistuje záchrana. Kto chce aby jeho duša bola spasená, musí byť členom a vyznávať jej dogmy" A Vy ste, pekne prosím, kto? O záchrane - spáse rozhoduje Pán Boh a nie ľudia!
Veľmi pekný článok! Vážim si takýchto ľudí! Nech sa im dobre darí! Ľutujem, že sú dosť ďaleko od nás. Pamätám si z detstva príjemné vône sušených sliviek, hrušiek a jabĺk, do sušiarne som rada chodila. Varenie slivkového lekváru bol tiež zážitok, len sme sa nevyspali.
Som Vám vďačná za tieto informácie, pán Sedlák!
"Štefan Harabin: „Predovšetkým treba povedať, že tí, ktorí nedávno podpísali nemecko-francúzsky pakt, že ide o obnovu nie Rakúsko-Uhorska, ale o obnovu Franskej ríše s dominantnými prvkami fašizmu. Ide totiž o ľudí, ktorí otvorene podporujú rodiaci sa fašizmus na Ukrajine.
Jeden z kandidátov hovorí, že dotiahne Slovensko do tvrdého jadra. A tvrdé jadro v tomto jeho ponímaní je nemecko-francúzska nadvláda. Pre mňa, ako pre sudcu, ktorý celý život ctí právo, je trápne, keď také niečo tvrdí. Pretože keď niečo také niekto tvrdí, tak je to v rozpore so slovenskou ústavou a dá sa to povedať aj tak, že hraničí s vlastizradou. Je to pokus o likvidáciu štátu."
Nech sa neunúva! Rozliezajú sa tí šváby amícki po celom svete, len aby mali všetko a všetkých v pazúroch. Sprostá každá vláda, ktorá sa nechá kúpiť.
Aj pre takéto prípady /korupciu/ sú eurofondy veľmi vyzdvihované.
Všetky takéto hnusoby by som dala pojesť tým slovenským politikom, ktorí rozvrátili a zničili naše poľnohospodárstvo a JRD!
Ľutujem redaktorov, ktorí tu robia cenzúru. Budú ich ruky bolieť od toľkého mazania príspevkov. Máte to ťažké, keď neznesiete iný názor. Len či to bude stačiť? Ukážu výsledky volieb.
Zakázané je to, čo sa im nehodí /majiteľom, politikom, cenzorom/. Však je to jasné aj tu v Pravde. Ak je napísané niečo, čo je pravda, aj je slušné, ale nehodí sa to ich diktátorskej propagande, vymažú Ťa. Oni potrebujú šíriť svoju propagandu, manipulovať s čitateľmi tak, ako to vyhovuje im. Ak s nimi súhlasíme, môžeme písať, ak nie vyhodia naše príspevky. Toto je veľmi ohraničená sloboda slova, cenzúra a zmanipulované, poplatné články novinárov.
A tie vysoké zisky bánk kam a komu idú? Nie náhodou svojim "mamkám" do zahraničia?! Koľko ostane z tých peňazí, o ktoré banky ošklbali klientov, na Slovensku v štátnom rozpočte?
Odporúčame