Nikdy som sa o neho nezaujímala, nebol mi sympatický. Ale za prezidenta, ak dožijem, ho určite budem voliť. Páči sa mi jeho odvaha, pozná zákony a verím, že on nás do žiadnej vojny zaťahovať nebude! Mám deti, to je pre mňa najdôležitejšie /mier/.
Nikdy som sa o neho nezaujímala, nebol mi sympatický. Ale za prezidenta, ak dožijem, ho určite budem voliť. Páči sa mi jeho odvaha, pozná zákony a verím, že on nás do žiadnej vojny zaťahovať nebude! Mám deti, to je pre mňa najdôležitejšie /mier/.
+++++++ pre mňa je to veľký dôvod, nevoliť Šefčoviča.
Slovensko potrebuje proslovenského prezidenta. Takýchto eurohujerov už máme priveľa!
" Harabin nemieni použiť v prezidentskej kampani podľa vlastných vyjadrení "ani jeden bilbord". "To bude najlacnejšia kampaň, aká kedy bola na Slovensku," uviedol s tým, že chce do nej investovať "čo najmenej" pomocou transparentného účtu. Zaručil sa, že ho "oligarchovia financovať nebudú". Harabin chce voľby vyhrať, a nie kupčiť s tým, či sa vzdá, alebo nevzdá v prospech niekoho. Ostatných kandidátov označil ako tých, ktorí nemajú "ani atribúty na starostu najmenšej obce na Slovensku".
Taktiež zdôraznil, že je "občianskym kandidátom bez akéhokoľvek rokovania s politickými stranami". Víta však podporu voličov všetkých politických strán. Do volieb ide "s víziou zachrániť štát, zachrániť kresťanskú slovenskú rodinu a zaviesť poriadok v štáte". "Aby sa aj bežní občania dovolali práva a neboli šikanovaní svojvôľou ktoréhokoľvek štátneho úradníka," dodal."
NKÚ by si mala ešte posvietiť na na ministerstvo financií. V rozpočte sú peniaze na podporu amíckych zbrojoviek, na podporu amíckych trollov, mimovládiek a rozbíjačov Slovenska. Ale peniaze na nákup nových lokomotív a železničných vozňov nie. SR vráža zbytočné prachy cudzím zloduchom, potom chýbajú u nás v doprave, v zdravotníctve, poľnohospodárstve a pod. Zlá politika Kažimíra a spol., nefinancuje prednostne slovenské potreby, ale zahraničné.
+++++++++++
" Harabin nemieni použiť v prezidentskej kampani podľa vlastných vyjadrení "ani jeden bilbord". "To bude najlacnejšia kampaň, aká kedy bola na Slovensku," uviedol s tým, že chce do nej investovať "čo najmenej" pomocou transparentného účtu. Zaručil sa, že ho "oligarchovia financovať nebudú". Harabin chce voľby vyhrať, a nie kupčiť s tým, či sa vzdá, alebo nevzdá v prospech niekoho. Ostatných kandidátov označil ako tých, ktorí nemajú "ani atribúty na starostu najmenšej obce na Slovensku".
Taktiež zdôraznil, že je "občianskym kandidátom bez akéhokoľvek rokovania s politickými stranami". Víta však podporu voličov všetkých politických strán. Do volieb ide "s víziou zachrániť štát, zachrániť kresťanskú slovenskú rodinu a zaviesť poriadok v štáte". "Aby sa aj bežní občania dovolali práva a neboli šikanovaní svojvôľou ktoréhokoľvek štátneho úradníka," dodal."
Pravdivý, výborný, výstižný blog, plne súhlasím!
Nielenže sa uvedené zlodejské krajiny s lupom s nami nedelili, teraz kolonizujú nás.
Veľmi dobre si to napísal! Aj u nás sú polepené odkazy a tabule. Minulý týždeň mali naši mestskí páni iné záujmy, pripravovali sa na mestský bál.
++++++ ale hľadeli si pretekov.
Keby nebol SMER nabral zlý smer, nemuselo sa toto stať. Mohli sme mať silného priateľa aj my, teraz máme zákerných diktátorov.
Neľutujem žiadneho chlípnika, tak im treba. Slušný muž si nájde slušnú ženu a nie je odkázaný písať si s radodajkami.
Vymenovali ste ich zopár, je ich viac. Žiaľ, máme na Slovensku aj takých vojnových štváčov, na ktorých by to človek ani nemyslel. Napr. aj Svetozár Gavora, ktorému nenávisť k Rusku asi načisto zatemnila myseľ.
Veľmi by som chcela, aby ste sa Vy, pán Harabin, stali našim prezidentom! Súhlasím so všetkým, čo ste napísali až na jednu vec. Nie som si ani trochu istá, či je pre nás EÚ z dlhodobejšieho hľadiska prospešná? Tie ich mnohé degenerované nariadenia sa mi ani trochu pre nás nezdajú dobré.
Toto je neuveriteľné! Však "Len veľmi stručne, NATO zbombardovalo Juhosláviu, v Iráku zabili takmer 600 tisíc detí, okrem Sýrie rozvrátili desiatky krajín, a to, čo robia a chystajú na Ukrajine, to je už otvorená podpora fašizmu.", atď...!
Ak toto vláda naozaj schváli, nech ide do čerta! Aj s NATOm!
a pridať ku nim by sa mohol aj Fico a byť taký, aký bol v začiatkoch SMERu, bez toho vazalstva voči Západu.
Odporúčame