Pravdepodobne by bol lepší Nesrovnal, keď už nekandidoval Ftáčnik, ako tento laik. Dúfam, že si Bratislavčania zvolili aspoň dobrých poslancov, ktorí ho budú usmerňovať.
Pravdepodobne by bol lepší Nesrovnal, keď už nekandidoval Ftáčnik, ako tento laik. Dúfam, že si Bratislavčania zvolili aspoň dobrých poslancov, ktorí ho budú usmerňovať.
To sa im podobá. Vždy keď na niečo zlé a škodlivé zo strany Západu niekto upozorní, zahrnú ho kritikou, posmechom, urážkami, aby stíchol. Aspoň dovtedy, kým svoje zámery neuskutočnia, potom je už neskoro plakať. Musia byť za tú zradu dobre platení.
breza +++++++++++
Myslím, že pán Paška mal byť predsedom SNS, pán Danko je dosť ovplyvniteľný. /Podľa môjho názoru/.
Súhlasím s tým, čo ste napísali o pánoch Lajčákovi a Blahovi. Keby pán Blaha prešiel do KSS, bol by pre mňa dôveryhodný.
Nechápem, prečo čakali až doteraz?
+++ Dobrý článok. Tak im treba, nech sedia doma a neprovokujú.
Presne tak, ako si napísal +++++++
Čím ďalej, tým viac ma udivuje najmä zahraničná politika SMERu, ale v negatívnom zmysle. Oni si fakt myslia, že ľudia sú tak slepí, že im "zožerú" všetko klamstvo?
"Starosť o osud utečencov aj ekonomických migrantov, migrantov legálnych i nelegálnych sa “vo všetkých fázach ich premiestnenia” prenáša na krajiny, do ktorých smerujú. V dokumente nie je ani slovo o tom, že by táto starosť bola aspoň v prípade nelegálnych nezáväzná.
Dokument neobsahuje nič, čo by mohlo akokoľvek obmedziť migrantov v ich nárokoch, obsahuje však pasáže, ktoré tvrdo obmedzujú každého, kto by si dovolil s masovou migráciou nesúhlasiť. Akýkoľvek migrant je automaticky vyhlásený za nevinnú obeť, akýkoľvek kritik je automaticky považovaný za podozrivého. Úplne bez ohľadu, na vecnosť argumentov, ktoré vznáša.
Po prijatí Globálnych paktov nastane štátom povinnosť zlučovať rodiny nielen azylantov a utečencov, ale všetkých novo prichádzajúcich vrátane detí bez sprievodu.
Dokument ďalej sťaží vyhosťovanie nežiaducich osôb, ktoré je už teraz veľmi ťažko uskutočniteľné. "
Dobre milý SMER, ale pozor na Lajčáka! Nech nepodpisujte to, čo zničí životy našich detí v budúcnosti!
"V dokumente sa na desiatkach miest opakuje, že rozsiahla migrácia sa má premeniť z nárazovej vlny v úplne pravidelný, regulárny, neustále sa rozširujúci jav.
Dokument pritom prakticky stiera rozdiel medzi prenasledovaným človekom, vojnovým utečencom a celými kategóriami ľudí, ktorí sa proste len tak rozhodli ísť za lepším. Vo svojom dôsledku sa úplne vytráca rozdiel medzi legálnou a nelegálnou migráciou."
Páči sa mi Vaša úvaha, súhlasím. Len dúfam, že to od SNS nie je len gesto, že to myslia naozaj vážne.
Týchto hercov by som poslala zo scény preč. To už niet iných veľkých starostí a problémov, len Dankova rigorózna práca a podobné nezmyselné šarvátky? K čomu sú nám dobrí takíto poslanci? Čo užitočné už urobili pre národ?
Ešte k téme tohto blogu - páčia sa mi aj slová pána Lehotského: "Ak uznávame, že ľudia majú právo sa sťahovať, mali by sme zároveň uznať, že iní ľudia, krajiny, regióny majú právo si chrániť svoj priestor, svoju identitu a svoju demografiu pred dlhodobou zmenou. Veď ako by vyzeral svet v opačnom prípade, keby všetky dvere boli nepretržite otvorené akémukoľvek votrelcovi a predátorovi?
Otvorene si treba povedať, že práve toto je podstatou obáv, ktoré majú ľudia v celej Európe, ktorí chcú aby ich krajina patrila jedného dňa ich deťom a vnúčatám. Tu nie sú problémom zahraniční robotníci, ktorých si firmy najmú, aby tu pár rokov pracovali a potom sa zase vrátili domov. A ani nie sú problémom konkrétni prenasledovaní ľudia, ktorým treba pomôcť, aby sa mohli jedného dňa zase vrátiť do vlasti. Miešanie jabĺk s hruškami je iba (zámerným) zahmlievaním podstaty."
Odporúčame