Ja sa snažím nájsť nejakú polit. stranu, ktorá by chcela dobre a spravodlivo vládnuť, neskákakala by, ako jej falošný Západ píska, pretože ten robí len to, čo vyhovuje jemu. Prečo naše vlády po r. 1989 ožobračujú svoje obyvateľstvo /väčšiu časť/ na úkor boháčov? Veď to je chrapúnstvo! Jasné, že tieto slová rozčúlia vinníkov a ich prisluhovačov, ktorí z nich tiež profitujú, ale je mi to jedno. Nech si píšu tiež, čo chcú, každý máme svoj pohľad a skúsenosti. A ďakujem za Vaše slová, vážim si ich!


