Rozdeľovanie migrantov nefunguje, lepšie bráňme hranice únie, vyzýva vicekancelár Strache
Vicekancelár Strache má pravdu, správne hovorí! Len či už nie je pre Európu neskoro, vinou jej odsúdeniahodných politikov?
"Kto si importuje do krajiny tretí svet, ten sa potom vôbec nemôže diviť, že veľmi rýchlo sa sám stane tretím svetom!
Komisia OSN tvrdí, že podľa jej prognózy predstihnú Švédsko do roku 2030 dokonca krajiny ako Mexiko i Bulharsko.
Švédska vláda podporovala tak ako žiadna iná krajina v Európe vznik multikultúrnej spoločnosti a prijímala vo veľkom celé roky desaťtisícky utečencov z najzaostalejších krajín sveta, o.i z Pakistanu, Afganistanu, z centrálnej Afriky. Utečencov, z ktorých veľká väčšina nemala vôbec nijaké vzdelanie a mnohí nevedeli ani len čítať a písať.
Švédi, a bolo ich spočiatku nemálo (neskôr, žiaľ rezignovali), ktorí sa stavali proti takému postupu svojej vlády riskovali, že budú označení za rasistov a nacistov, prípadne, že budú obžalovaní a postavení pred súd za šírenie rasovej nenávisti.