Mne sa tiež páčia výroky p. Blahu, ktoré som počula alebo čítala. Mala som ho najradšej zo Smerákov. Sklamal ma pri viacerých hlasovaniach v parlamente, lebo som očakávala, že bude hlasovať proti, on sa však zdržal, alebo nebol prítomný. Ja by som ho radšej videla v KSS, nie v SMERe, ak naozaj myslí tak, ako hovorí. SMER je síce o niečo lepší pre bežných občanov, ako ostatné väčšie strany /s výnimkou SNS/, občas aj nám niečo "prihodí", nielen najbohatším. Ale má veľmi ďaleko od skutočne sociálne-ľavicovej strany.


