A čo by ste chceli počuť od pána Danka? Ako rozumný človek čaká na výsledky vyšetrovania, isto sa potom vyjadrí. K čomu sú dobré tie cirkusové vystúpenia opozície? Len ukazujú, ako veľmi túžia dostať sa do vlády, nič iné v tom nevidím. A pán Gašpar by mal mať menej rečí a viac zodpovedných skutkov! Pripadá mi to, ako keby sa chytil falošnej stopy. Ako keby tá hrozná vražda mladých ľudí mala poslúžiť dostať sa iným k moci. Ak sa to seriózne nevyšetrí, tak zase inej skupine ostať pri korytách.

