Veľmi dobre a správne to pán Danko povedal, úplne súhlasím s jeho slovami! A mimoriadne oceňujem jeho, ako i SMERákov, ktorí nepodľahli nenávistným diktátorom! Tým by len zas dokázali, že poslúchajú všetky ich - aj nezmyselné - príkazy. Ak sa dokáže, že tých Rusov otrávili Briti, potom čo? SNS, ak si naozaj slovenská národná strana, nestaň sa sluhom a poskokom západných vydriduchov, ktorí chcú dobre len pre seba, isto nie pre nás!


