+++++
Vystihol si podstatu veľmi dobre! Naozaj mám pocit, že je oveľa viac nespravodlivosti, zlého hospodárenia, plytvania i prerozdeľovania financií teraz, ako bolo pred rokom 1989. Však aj preto ten november bol, aby mohli niektorí kradnúť a beztrestne klamať. Nie je dobré ani to, že hlavné slovo majú najbohatší, majú skreslené názory na život a na iných ľudí, lebo ľahko zbohatli. O čo horšie rozhodnutia robia, o to sú pyšnejší /hľadia hlavne sebe/. Chýbajú nám múdri, spoľahliví, ale zároveň aj dobrí, nesebeckí ľudia - politici a poslanci. Oni by aj boli, ale sa málo ozývajú...
Súhlasím a veľmi! Keď sa chlapci nevedia správať a rodičia im to tolerujú, polícia nezasahuje, naozaj by som to zakázala. Stačí na rozhraní rokov, ale nie celý december, ako to býva u nás v meste. Chalani majú radosť z toho, ako hádžu delobuchy a podobné svinstvo na chodníky, po ktorých chodia ľudia a z okien panelákov bez ohľadu, kam to dopadne. A zosobnila by som im aj náklady na hasičov a škody za požiare, ktoré takto vznikli.
Čo sa týka SNS, viac ako Dankovi verím pánu Jaroslavovi Paškovi. Je ho málo počuť, ale upozorňuje na vážnejšie problémy.
Súhlasím so všetkým, čo si v blogu napísal, máš pravdu! Je mi ľúto, že Tvoje blogy nie sú "povinné čítanie" pre dospelých, ktorým nie je budúcnosť ľahostajná.
Áno, nesúhlasím s EÚ! Pracujem v slovenskej firme, výpoveď dávať nemusím.
Ja si odchod z EÚ a NATO želám, a to čím prv, tým lepšie. Takú diktatúru v náš neprospech nepotrebujeme. Kam až zájdu? http://www.stop-multikulti.cz/nove-prikazy-o…
Nič nové, vedeli sme to. USA sú schopné obetovať milióny životov, ak to prospeje ich nadvláde a hospodársko-ekonomickým záujmom.
Výborný blog! Lukáš, čím ďalej, tým viac sa mi páčiš, hlavne za tú odvahu - napísať skutočnú pravdu!
Veľmi som sa tešila, že už vojna skončila. Ak bude USA ďalej podporovať teroristov, to utrpenie a vraždenie bude pokračovať. Prečo to USA robí? Môj názor je, že jedine preto, lebo nechcú mier, ale rozvraty a boje, aby mohli z toho ťažiť.
Mirko, toto vieme už veľmi dávno, že EÚ je naničhodná slúžka USA a diktuje nám to, čo prospieva USA a nie nám. I napriek tomu nám hlásate, aká je potrebná a dobrá. Aj to je 1 veľký dôvod, prečo Vám /SMERu/ klesla podpora voličov. A ak nezmeníte stanovisko a tvrdohlavo a hlúpo ju budete poslúchať /tiež i NATO/, veľmi ťažko sa Vám tie stratené hlasy vrátia. Zameriavajte sa viac na záujmy vlastných občanov a SR, ak ste naši reprezentanti a nie zapredanci, prosím!
Najväčší páchatelia potláčania slobody prejavu sú Obama, Merkelová, Clintonová... to neviete, alebo len klamete?
USA je ľahostajné, že aj týmto dokázali, že sú zodpovedné za zločiny ISILu ? Obama a spol. sú najhorší zločinci a agresori na svete. Koľko ľudských životov majú na svedomí a stále im nestačí? Takíto vrahovia sú hanbou ľudskej civilizácie. Konečne by v Sýrii mohol byť mier, ale to nechcú, sú to vôbec ľudia?
Odporúčame