Ďakujem za veľmi podnetný, zaujímavý blog!
Výborný blog, vďaka! Ja by som tú minulosť pánu prezidentovi odpustila, keby teraz už jednoznačne a rázne všetko konal v prospech SR a jej občanov! Ak je tu predĺženou rukou vojny chtivých agresorov a NATO, nech ide s rovnako zmýšľajúcimi bojovať osobne, kam ich NATO vyšle a nie zaťahovať sem ten nebezpečný, zločinný spolok a cudzích okupantov! Nám treba proslovenského prezidenta a nie proamerického! Pán prezident, ráčte si to, prosím, uvedomiť!
Výborný článok, pravdivé zhodnotenie! Celkom súhlasím s Vami, pán Sedlák! Od r. 1989 narobili vlády také veľké škody, že poľnohospodár môže len zaplakať. Ale netýka sa to len tohto odboru. Keby boli tých komunistov vo vláde a vysokých funkciách nahradili aspoň trochu vzdelaní, múdri praktici, nie kariéristi, prospechári, teoretici a zapredanci. Podľa toho to aj vyzerá. Toľké automobilky u nás na úkor úrodnej pôdy - to by mal byť trestný čin.
Nie si Ty chorý? Stačilo by aj nekradnúť, neplytvať tak v zdravotníctve, ako aj v celom riadení štátu. Tiež dosadzovať na zodpovedné miesta schopných a zodpovedných ľudí, ktorí vedia hospodáriť!
Ale veď na Teba nie, Ty nie si skorumpovaný politik, srdce by mi nedovolilo Teba uraziť.
Správne, vojny už vraj nie sú, tak akí utečenci? Aj sprostá Európa by sa konečne mohla zobudiť: http://www.hlavnespravy.sk/rakusania-ziju-v-…
Veľmi dobrý blog!!! Práca v takýchto zariadeniach je namáhavá a málo platená, niektorí starí ľudia v nich sú večne nespokojní, zamestnanci tiež rôzni - sme každý iný. Chodievam často na návštevy známych do podobných zariadení a myslím si, že starkým by veľmi pomohlo, keby sa im venovalo viac času a opatery. Je chybou, že tieto zariadenia majú nízke stavy personálu. Nuž na našich dôchodcov niet peňazí, zato na hlúposti a zbytočnosti, či pre cudzie záujmy sa vždy nájde: http://www.hlavnespravy.sk/ministerstvo-vnut…
K tomu univerzálnemu príjmu by som bola chcela čítať Váš názor, nie k migrantom! Ak nebude dosť práce a bude veľa nezamestnaných, ktorí budú odkázaní naň, nebude lepšie, ak nás bude menej? Alebo čím viac žobrákov, tým lepšie?
Napr. i tu: Pre typický nemecký pragmatizmus sú teda sýrski utečenci požehnaním. Ak by Nemci boli schopní spracovať viac, prijali by viac. V podstate celý blog tak vyznieva.
Nerozumiem dobre, podľa našej vlády my tu máme minimum utečencov a všetci sú pod kontrolou? Kto klame?
S médiami, ktoré klamú, zavádzajú, prekrúcajú pravdu a neobjektívne informujú by konečne niekto mal urobiť poriadok. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovo…
Nesúhlasím. Štáty by mohli podporovať prírastok vlastného obyvateľstva zlepšením zdravotnej starostlivosti, možnosťou skráteného úväzku ženám s malými deťmi /ak sa to aj niekde robí, je to veľmi málo/, lacnejším bývaním a i. ... Tieto reči o prínose migrantov mi pripadajú len ako ospravedlňovanie zlého rozhodnutia Merkelovej a spol., veď náklady na nepracujúcich migrantov sú neúnosné! Okrem toho takéto stanovisko protirečí aj predpovediam, že robotizácia hodne zvýši nezamestnanosť: http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/eu… . Takže neverím, skôr si myslím, že čím viac ich tu bude, tým menej peňazí ostane pre pôvodných obyvateľov Európy.
Mám proti Ficovi dosť pripomienok a nespokojnosti, ale určite s Vašimi názormi nesúhlasím. Vy by ste mu už hádam pripísali všetko zlé, čo sa kde deje? Napriek jeho omylom som rada, že je on premiér a nie hocikto iný /teda v mimoparlamentných stranách by sa možno aj našiel/.
Výborný blog! Len či sa to niekedy u nás zmení k lepšiemu? Či budú veci riadiť ľudia, ktorí im aj rozumejú?
Odporúčame