++++++++++++++ .....že prečo....? Lebo naše ponovembrové vlády slúžia cudzím záujmom, nadnárodným spoločnostiam a nečestným zbohatlíkom.
++++++++++++++ .....že prečo....? Lebo naše ponovembrové vlády slúžia cudzím záujmom, nadnárodným spoločnostiam a nečestným zbohatlíkom.
Mne to celkom vyhovuje, nemám rada veľké horúčavy. Tento rok nebolo treba ani stále polievať záhradu, len tie neskoré jarné mrazy narobili dosť škody.
Bolo, súhlasím s Vami. Je mi ľúto mnohých bezdomovcov, určite by to pomohlo aspoň slušným a pracovitým. Možno by sa už vyvarovali predošlých chýb.
++++++++++ To by tá vrchnosť musela byť čestná, spravodlivá a pravdivá, vtedy by jej to nevadilo.
Zdá sa, že oni ani tak "nespia", len média o tom neinformujú:
Aj Vám veľmi ďakujem! Ale to svedčí o maximálnej americkej totalite v Nemecku. Sú horší ako to "zlé" Rusko.
Ďakujem veľmi pekne! Presne sa mi zdá, že sú zblbnutí, ale kým sa zobudia, bude neskoro.
+++++++
Ak by ste boli taký dobrý, pán Bednár, vysvetliť mi, prečo Nemci neprotestujú, prečo dávno neodvolali Merkelovú? Ja teda Nemcov rada nemám, ale mnohí hovoria o nich kladne, nevidia, že škodí nielen nám, ale aj samotným Nemcom? Urobila síce dosť užitočného pre Nemecko, ale aj tak sa mi zdá, že mínusy sú závažnejšie ako plusy??
Veď to! A škodia nám viac a horšie, ako kedysi komunisti.
++++++++++ Ale je to chyba aj našich politikov, lebo sa nedokážu /alebo sa nechcú?/ dívať na všetky svetové strany...
Nemáš pravdu! Oblečenie, ktoré som si kupovala v časoch socializmu za pomerne lacné peniaze, nosila ešte aj moja dcéra, keď si teraz kupujem v módnom salóne drahé veci, nedajú sa kvalitou porovnať so starými. To isté chladničky, mrazničky a pod. Pritom vtedy sme mali tie lacnejšie, teraz značkové a akože mimoriadne kvalitné, ale pravda je iná. Povedala som si, že je zbytočné vyhadzovať peniaze za drahé značkové tovary, neoplatí sa. A núti ma tento systém kupovať kapitalistické šmejdy, lebo tie kvalitné socialistické už nie sú v obchodoch.
Presne tak +++++++++++++++++++++++++
A dodávam, že "socialistický tovar - oblečenie, spotrebiče - vydržali oveľa, oveľa dlhšie, ako tieto "kapitalistické" šmejdy. Vtedy sa dbalo aj na kvalitu a na zákazníkov, teraz len na zisk.
Odporúčame