+++++++++++++++++
V mnohom máte úplnú pravdu, Devana ++++++++
Našťastie ale nie všetci sme stratili sebaúctu a nie všetci sa hanbíme za svoj národ a dejiny. Ja si veľmi vážim Ľ. Štúra i štúrovcov, hanbím sa za zradcov nášho národa a kolaborantov s našimi otrokármi.
No, len aby sa z nich nestali hrobári kresťanstva.
Vynikajúci blog! +++++++++++++++++++++++++ Ale tým kolaborantom s USA sa páčiť nebude, nevadí.
Aj toto je dobré: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor…
V EÚ chýbajú múdri politici, ako je aj tento pán, dobre povedal: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor…
Vďaka za cenný blog!!!
Odporúčame