++++++++++++++++++++++++++
Máte pravdu! Keď porovnávam našu bezpečnosť teraz a v minulosti, musím povedať: Zlatá Varšavská zmluva, zlaté Rusko.
++++++++++++++++++++++++++
Máte pravdu! Keď porovnávam našu bezpečnosť teraz a v minulosti, musím povedať: Zlatá Varšavská zmluva, zlaté Rusko.
Ak sú tie heslá pravdivé a skutočné a je za nimi veľa moslimov/teda ak súhlasia s nimi/, tak hrozbou pre nás sú aj vlastní ľudia, ktorí nám tieto veci zamlčujú, miesto dôsledného uzavretia hraníc ich sem stále prijímajú a nútia prijímať ich všetky štáty. Sú hrobármi európskych ľudí! Dokedy ich a ich výčiny chceme tolerovať, ešte nemáme dosť mŕtvych a zranených? Koľko ich ešte musí zahynúť, aby sme sa "zobudili"???
7/ Zákaz vstupu všetkým neprevereným osobám na naše územie, ale aj do Európy. Keď nám tu nikto nebude robiť atentáty, zabíjať a zraňovať ľudí, ak budú všetci cudzinci v nových krajinách pracovať, správať sa slušne a nevyvolávať násilnosti, páchať trestné činy a pod., nebude tu ani hystéria, xenofóbia, či nenávisť voči príšelcom, vážená pani!
Ja som zase uvedeným politikom vďačná za ich reálne hodnotenie situácie, aspoň niekto nech povie pravdu, lebo slniečkári a rôzni západom platení aktivisti nás klamú viac než dosť!
++++++++
Pripájam sa k Vašim otázkam: Prečo? Nie sme my, obyčajní ľudia, veľkí zbabelci, lebo hoci vidíme veľkú neprávosť a klamstvo, poslušne čušíme a čakáme na čo? Na porážku? To chceme, naozaj?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!
http://www.topky.sk/cl/11/1535765/Novy-dokum…
E Ú a USA /ich politickí lídri/ je odstrašujúci príklad falše, pokrytectva a lží!
Nie som vôbec sympatizantka Kotlebu, ale s tým zastavením divadelnej hry súhlasím. Vadí mi hanobenie vlastnej rasy - Slovanov, to nemá s kultúrou nič spoločné!
A p. Maďariča by som za ministra kultúry nechcela, lebo aj za posledné roky jeho pôsobenia na tomto poste, išla úroveň slovenskej kultúry dole. Mnohé divadelné hry aj v Bratislave nemali s kultúrou nič spoločné, koho chcú vychovávať vulgarizmami, neslušnosťou až zvrhlosťou, mne sa to nepáči.
Zlodeji a nenásytní chamtivci nemajú nikdy dosť, preto potrebujú rabovať v cudzích štátoch. Aby to mali jednoduchšie, je treba ich rozbiť, rozdeliť na menšie štáty, potom podplatiť a dosadiť zopár poslušných a majú, čo chceli. Už je to jasne viditeľné hádam každému. Doplatil na to ZSSR i ČSSR.
Výborne napísané! Ani Európa, ani USA nemajú právo súdiť Rusko! Ak chcú súdiť, nech sa pozrú na seba, na svoje zločiny a chyby. Majú čo robiť, aby aspoň niečo napravili a nepáchali ďalšie krivdy, zlo a záhubu!
Úprimne prajem statočnému ruskému ľudu, aby si spokojne, šťastne a v mieri žili vo svojej nádhernej, bohatej krajine! Ináč toto prajem aj nám a všetkým pokojamilovným ľuďom na svete.
Toto je zaujímavé: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politi…
áno, čítala som o tom, ale že sú tam /zelení/ prevažne Turci a iní cudzinci, takže preto.
Pripomenuli ste mi detstvo, aj naša mama varievala v nedeľu vtáčie mlieko a často sme piekli deňanoc. Pekne píšete.
Odporúčame