++++++++++++
++++++++++++
Veľmi pekne Vám ďakujem za informácie! A prajem Vám príjemný, dobrý večer!
Čo hovoríte na toto? http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor…
dobre, ale nezanedbávaj svoju drahú, nech sa aj ona dobre baví.
Pekne napísané. Skromnosť a spokojnosť, keď máme najpotrebnejšie materiálne veci, potrebné pre život, nám dáva pokoj a radosť, napĺňa srdcia vďačnosťou voči Pánu Bohu a túžbou po duchovnom bohatstve.
+++++++++
síce sme to vedeli, aj keby sa nebol priznal.
Chlape, Ty dnes nemáš žiadnu robotu? Len vypisuješ ako keby Ťa za to platili.
Uško, nerob si tu stále srandu, neviem sa prestať smiať z Tvojich "hlodov".
V tomto s Tebou súhlasím. Ale je mi ľúto, že my hlupáci, sme vôbec do toho hrozného spolku - NATO - vliezli a ešte väčší hlupáci ho stále obhajujú. Takýmto spôsobom zarobené peniaze by som nechcela.
++++++ Veľmi rada by som Vás prišla podporiť, žiaľ, nemôžem, preto sa aspoň takto pridávam ku Vám. I ja im hovorím NIE, nech sa každý rozťahuje a rozkazuje doma a nie na cudzom území, nie občanom iných štátov.
Netreba závidieť poľovníkom, staňte sa ním aj Vy a možno zmeníte názor.
Odporúčame