presne! ++++++
v našom Kauflande nepracujú mulatky, takže ja už len tých prezidentov...
Dobre to pán prezident vystihol, správne, som rada, že sa nebojí.
Si aj pekná aj múdra, veľmi dobre píšeš! +++++
Trochu by som Vás opravila: - Sme podrobený neslobodný štát, v ktorom si EÚ a NATO rozhodujú čo a ako chcú, Vy politici skáčete, ako Vám pískajú a kašlete na nás, svojich občanov aj bývalých voličov! Aj do vojny nás zatiahnete?
Ale Pán Ježiš povedal aj toto: "Ja som cesta i pravda i život, nik neprichádza k Otcovi, ak len nie srkze /cez/ mňa." tzn., že na národnosti nezáleží!
Tiež povedal: "Mám aj iné ovce, ktoré nie sú z tohto ovčinca... ", aj všeličo iné. Apoštol Pavel bol vyslaný k pohanom, aby aj im bolo zvestované Slovo na záchranu. Preto všetci zo všetkých národov sú povolaní, nielen Židia.
Správne a múdro ste to napísali, mne sa Váš blog páči.
Celkom súhlasím s týmto blogom, je to tak. Či prijmú vinu? Neverím, už si zas vymysleli ďalšiu rozprávku pre ovečky.
Pripomeniem: "Kto mečom bojuje, mečom zahynie" a "Aký požičaj, taký vráť". A žiaľ, aj my sme sa pridali k rozpútavačom vojen, ako slepí a hluchí sú naši politici. Len aby sme sa aj my nestali obeťami ešte aj moslimských teroristov.
presne a čo najskôr ! ++++++++++
Odporúčame