priateľu, žijú mi tam deti, lebo u nás bez protekcie - a tú nemáme- vhodnú prácu nenašli. Pracujú v zahraničných firmách, zamestnali sa cez pracovné agentúry. Boli by sme radšej, keby v slovenských, ale tam bolo rodinkárstvo a známosti. Robia od rána do večera, zarábajú slušne, ale sú vyťažení až-až. Nesťažujeme sa, darí sa im obom, ale ja ako staršia osoba porovnávam systémy. Teraz je toho oveľa viac, čo sa mi nepáči, ako prv. Je pravda, že v 50. rokoch som nežila, ale od roku 1968 nám bolo výborne.


