Poznám dosť Britov, ktorí sú zadlžení až po uši, najmä ubytovanie je fakt silná položka z rodinného rozpočtu. A to väčšina z nich nebýva vo svojom ( Slováci áno ). Na druhej strane ich výhodou je jednoduchšia migrácia za prácou. Avšak priemerný Brit má tiež problém s manažovaním svojich vlastných financií. Nakupuje aj to čo nutne nepotrebuje, aj keď na to nemá. Skoro ako naši tzv. SPOLUOBČANIA. A Brexit im určite nepomôže. Toľko k téme.
A pokiaľ ide o prispievateľov ´´na debate ´´v diskusii. Je fakt divné, že tí , ktorí sa priznávajú , že čítali iba nadpis a meno autorky, si vždy nájdu čas na to, aby sa vyjadrovali v diskusii. A ďalší, ktorí majú evidentne osobný problém s p. Lenkou B., tak tí nikdy nedokážu odolať, aby si jej články prečítali.

