Slovenský fanúšik je veľmi NÁROČNÝ. Peter ukázal , že na to má , avšak niekedy nestačí ani sekunda ( alebo aj menej ) na to aby sa správne rozhodol. Bol príliš skoro vpredu, dokonca v rozhodujúcej chvíli náročky spomalil, a vtedy sa cez neho prehnali ostatní elitní šprintéri , ktorých je v pelotóne naozaj dosť. Potom ho zavreli, a už s tým fakt nemohol nič urobiť. Mimochodom podľa výsledkov časovky som aj ja favorizoval Kittela vo včerajšej etape.
Nevadí, aj tak verím , že Peter v ďalších etapách poteší aj ´´fufiho11´´. No ´´bandasa´´ asi ťažko , lebo toho cyklistika určite nezaujíma.

