Súhlasím samozrejme s podporou pre napadnutú krajinu. Ale, tie miliardy ( tie ktoré dostali aj mimo vojenskej pomoci ) by mal niekto ( napríklad Brusel ) aj kontrolovať. Len, či sa niekto na Západe aj nájde. Niekto taký, ktorý sa nezľakne Zelenského hnevu, a kriku. Lebo, napríklad Medzinárodný ČK ( pred cca rokom si dovolil kritizovať niektoré ukrajinské kroky ) sa po zlostnej reakcii od ´´muža v tričku, už viac hlasito neozval. Detto ostatní svetoví lídri.
P.S. To, čo som napísal samozrejme nemení nič na fakte, že Putina považujem za Naj zločinca. Ale, je potrebné
pozerať na všetky strany.

