Ten pán síce nebol nikdy mojim obľúbeným futbalistom, ale videl som mnoho zápasov z Premier League ( niektoré aj osobne na štadióne ). Preto viem, že ho v Liverpoole celé roky neplatili len tak pre nič, za nič.
P.S. V reprezentácii vždy patril medzi tých lepších ( to tvrdím o hráčovi, ktorý nepatril medzi mojich obľúbených )

