Vyzerá to tak, že o chvíľu bude mať biatlon novú hviezdu. Pokiaľ si to Anamarija L. nebude pravidelne kaziť so streľbou , tak je jasnou favoritkou pre všetky nasledujúce preteky.
P.S. Naše sestry F. ( vždy som im fandil , a odteraz budem aj dvojičkám R. ) ma nemilo prekvapili slabším behom ako zvyčajne. O streľbe som si ilúzie nerobil. Ivona sa však predtým aj s 3 chybami dokázala pohodlne kvalifikovať do stíhačky.


