Veľmi dobre si pamätám na Lendla, ale aj na ostatných.
Z cudzincov som mal najradšej Connorsa. Borg bol skvelý , ale na kurte oveľa chladnejší ako Lendl. Západná tlač však nelichotivé prívlastky dávala iba Lendlovi, ktorý síce nebol taký talent ako McEnroe, ale svojou usilovnosťou dosiahol viac ako nervák z NYC.
Žiaľ Lendl mal chronické problémy s chrbtom a Miloš Mečíř ešte väčšie. Preto obidvaja ukončili kariéru skôr ako dnešní TOP hráči.

