OBVINENÝ SA VZDAL PRÁVA PODAŤ SŤAŽNOSŤ.
Keď to urobil hneď od začiatku zadržania ako prvý Ľudovít M., najprv som bol prekvapený. Neskôr som nadobudol dojem , že išlo o dobre zinscenované divadlo , a dopredu boli aktéri dohodnutí. Podobný scenár aj pri niektorých ďalších.
P.S. Nemal som rád tých grázlov , ktorí boli pri moci predtým. Ale, je nemožné si zakrývať oči nad tým ,čo robia ti dnešní.

