A nás, občanov nepochválite ? Hoci od ruských okupantov, by som pochvalu asi ani nechcel. Napriek tomu Vám dávam plus, lebo samozrejme súhlasím s tým , že ako Matovič, tak aj Pellegrini urobili ( napriek niektorým chybám ) v boji proti Covid19 viac ako iní svetoví lídri. Len škoda , že sa navzájom osočujú, namiesto toho aby prekročili svoj tieň , a radšej spolupracovali.
Patrím medzi obyčajných ľudí ( OĹANO som nikdy nevolil, ani Smer nie ), ale rád by som videl politikov z opačných politických táborov pracovať pre spoločnú vec, pre dobro nás všetkých.
P.S. Je to utópia ?

