Také príznaky ochorenia, ktoré sú uvádzané v tomto článku už určite zažili milióny ľudí aj doteraz.
A nemuseli sa vôbec nachádzať v žiadnej oblasti nákazy.
Osobne ma však už celé roky rozčuľuje, že mnohí ľudia pri cestovaní hromadnou dopravou
vôbec nedbajú na tých ostatných, a veselo začnú v autobuse kýchať napr. aj vtedy, keď už vedia ,
že o necelú minútu budú vystupovať. Kýchať napr. do vreckovky resp. odvrátiť sa od spolucestujúcich
ich tiež ani nenapadne. To, že by mali výrazne obmedziť cestovanie, by malo byť samozrejmosťou. Veď aj obyčajná chrípka môže skomplikovať každému človeku život.
P.S. Žiaľ, ľahostajnosť voči tým druhým, je znakom dnešnej doby.

