...a kolko ze si to odsedel ?.....alebo uz v tomto pripade netrvas na rovnakej spravodlivost pre vsetkych ?...takze ak pises o zastavani sa vrahov tak napis konkretne ktorych vrahov sa zastavame....mas na mysli nejakych konkretnych vrahov ktori boli pravoplatne odsudeni sudom,alebo mas na mysli vami vymyslenych vrahov ktori sa nachadzaju iba vo vasich hlavach a ktorych boli odsudeni tak isto iba vo vasich hlavach ?..........

