....dalsi ktory si dokaze prisposobit videnie sveta na svoj obraz a ktory dokaze spochybnovat demokraciu ak mu to nepasuje do jeho videnia sveta......"pretoze strana ktora reprezentuje trinastinu obyvatelstva si presadila svoje "....ale autor by mal vediet ze tomu sa hovori demokracia ked sa strany po volbach dokazu dohodnut na spolupraci a ziskaju v parlamente vacsinu....podla jeho logiky,caputova tiez reprezentuje iba jednu pätinu obyvatelstva a musim jej rozhodnutia respektovat....tak isto sa mi nepacilo ked vitazne strany ako hzds alebo smer neboli po volbach vo vlade ale som to respektoval....tak isto sa mi nepacilo ked jedno percentny kanik,miklos a ich demokraticka strana isli riadit cele slovensko a robit rozhodnutia ktore vplyvali na vsetkych....tak ze pan autor,staci sa naucit respektovat demokraciu a jej principy a uvidite ze svet bude hned krajsi.....

