....ty sa ides vyhrazas adminom ?.....precitaj si svoje prispevky.... skoro v kazdom prispevku niekoho urazas.....hned trochu nizsie si jednemu diskutujucemu povedal duta kotrba....aky je rozdiel medzi hlupakom a dutou kotrbou ?.....tak ked uz chces niekoho urazat tak sa spravaj aspon ako chlap ked ti to vrati a neutekaj sa hned schovat mamke pod suknu.....

