....ono si to nikto neuvedomuje,ale fico tymto rozhodnutim zachranil do buducna nejakemu novinarcikovy zivot......preco ?.....no lebo keby to sorosovcom teraz vyslo,tak do buducna by to bol vyborny navod na povalenie akejkolvek vlady ktora by im nevyhovovala.....

