Výskum o stredoškolákoch: Netolerantní a neznalí
.......ale preco sa bavime iba o netolerantnosti smerom k romom,gayom,moslimom,utecencom....preco sa nebavime aj o netolerantnosti voci inym narodom ?.....teraz mam na mysli konkretne voci ruskemu narodu....ako by ste hodnotili prispevky takych ako je tatranSK,pupussko,nummi,ggy a mnohych dalsich aj tu na debatach pravdy ?....chcete povedat ze tie ich prispevky smerom k rusku su plne lasky a tolerancie ?.....ved pre nich je rusky obcan zlym uz len tym ze sa vobec narodil......takze ak mate uprimny zaujem s tou netoleranciou,pani z pravdy, skutocne nieco robit tak mate moznost hned s tym hned zacat na debatach pravdy a takymto diskuterom // ako tatran a spol // to dat aj pocitit ze netolerancia sa na vasich strankach proste nosit nebude a ukazat celemu svetu ze ste demokrati na vsetky strany rovnako.....