...takze v iraku je to nic nove,ale v susednej syrii z sa z hrozou cudujete ako rusko a cina mohli vetovat rezoluciu osn o sankciach proti asadovi za pouzitie chemickych zbrani,i napriek tomu ze ich dal uz davno zlikvidovat......ty fakt nemas v sebe ani stipku sebaucty ?......

