......pan matovic / pablb /,tymto posedom na zabere pri vystupeni predsedu vlady SR ste dali o sebe vela vediet....fica nemusite mat rad,ale funkciu presedu vlady SR by ste si mohli aspon trosku vazit.....ale vam je to asi zbytocne hovorit,preto ze pre vas nie je nic sväte....


