....navrhujem to urobit opacne....za kazdeho prijateho nam brusel zaplati 250,000.....slovensko bude za poslusneho, z tejto sumy im pridelime ako nasim dochodcom resp. nasim mamickam a ked sa im to bude zdat malo a rozhodnu sa odist tak to bude ich problem, a z toho co ostane po ich odchode navysit pre mamicky ci pre dochodcov alebo dat na detske domovy.....

