Absurdne-trapna parodia sa odohrava v diskusiach pod Pellem a smerackymi politikmi, kde zaostala spina zacala Migalovi&band nadavat do liberalov... Proste podla dutovolicov je kazdy, kto sa nejak prieci vlade LiBeRal ! vsade zrazu sami LibeRaALI pomnozeni!.
Fakt hrozne co sa deje, najma ten chaos, rozcarovanie a prekvapenie v hlavach dutovolicov , to je velka sranda.


