Ty si typicky strasne zaostaly totalitny dezolat, ked mas pocit, ze ti co nemaju peniaze chodia hromadne nakupovat do obchodu a maju plne kose... Len debil ako ty ma predstavu, ze v obchode vidis vsetkych ludi v state....
Ty si typicky strasne zaostaly totalitny dezolat, ked mas pocit, ze ti co nemaju peniaze chodia hromadne nakupovat do obchodu a maju plne kose... Len debil ako ty ma predstavu, ze v obchode vidis vsetkych ludi v state....
dezolat si ty, ked bluznis o uplatkoch a vobec ti uplacanie Sukaja nevadi.
Aky to hyenizmus zmrdov z koalicie, ked kvoli zbytocnej rozprave vytahuju pacienta s rakovinou na rokovanie....
Nie vsetci sportuju ako ty s flaskou alkoholu
Kto to zaplati? predsa statny rozpocet.
Rozpravky o pozvanke pre debilov zjavne zabrali. Kto z FIA by preboha pozyval hlupaka Sukaja , ked je pre nich bezcenny? na SK nie je jedine podujatie FIA za cele roky.
Podstatne vsak je, ze tam isiel "s niekym z financnej skupiny", takze isiel dakomu vybavit kseft ,ako onehda dalsi fetak Pociatek, ked isiel na lod a nechal JaTy zarobit 300milionov.
MatuSukaj by si to tazko zaplatil, kedze aj po zvyseni korupcneho prispevku ide o min. 5mesacny plat ministra po zdaneni.
Uplne realisticke a vy blbeckovia natoceni na klucik si to len nechcete priznat, ze vas oblubeny minister je hlupak.
Presne pre takych debilov ako ty su vymyslene rozpravky o pozvanke
Prezident o tom nerozhoduje, hlupacik. Iba podpisuje. Mas to dokonca aj v clanku
Asad v roku 2000 kandidoval ako jediny a neuveritelne, stal sa prezidentom. A neskor v 2014 a 2021 boli volby iba na vladou kontorlovanom uzemi...a tu debil ide bluznit o "riadne zvolenom prezidentovi...
Rusofilcky by robili presne to iste, takze uplne klasicky, spochybnuju, co sa tam dialo alebo to dokonca este obhajuju zlociny
Pocas vlady "caputovej odbornikov" boli dajaki ludia vo vazeni? co si uz uplne sprosty retard?
Esteze ty nie si ziadny odbornik, iba miestny debil a teda vobec nechapes, o com autor komentara pise.
Lebo vobec nejde o rozsirovanie NATO, ktore SPOSOBIL PUTIN, ale o priebeh vojny, kde sa liliput vyhrazal atomovkami, stale v inom kontexte - najprv to uz zacalo ak niekto zautoci na ciernomorsku flotilu, ktora z polovice plava na dne, a neskor stale ine dovody, napr. ak by boje presli na ruske uzemie - co sa stalo a dokonca ak by dosiahli moskvu, co sa uz tiez stalo...a ziadne atomovky este nelietali. To su tie ciary, ktore sa posuvaju.
Tupe hlavy ako ty, co ligli rusku propagandu stale ziju vo falosnej iluzii, ze liliput utoci kvoli rozsrirovaniu nato...hlupaci.
Kremel ma hlavne dessattisice nemysliacich blbov, trpiacich bludmi ako ty, co den po zvrateni vlady vedia vysledok rokovani, ktore este ani nezacali.
Ako russacke vsi zrazu zmakli. Teraz moze HTS vyrokovat velke peniaze za ponechanie russakych zakladni alebo im to mozu zredukovat na 0 do prachu.
sice platis dane alebo bud mas sklerozu alebo si polodebil, kedze ficomeciar je tu 18rokov z 31, ktore existuje tento stat. Tak co vlastne cakas?
Penta zarobila vdaka Smeru, J&T je tu vdaka smeru, Agel ma zdravotnictvo vdaka smeru...atd..atd..
Trpis bludmi.Tento jav je u blbov vsak celkom normalny
Stale dookola tie rozpravky hlupych idiotov ako ty o rope...keby si aspon vedel, kolko sa tam tazi a ze je to uplne nezaujimave, v USA sa denne vytazi tolko, co v Syrii za mesiac.
Divne, lebo slovenske dezole multiinformovane z infovojen, TARF a inych generatorom nahodnych udalosti svorne tvrdili, ze Syria nepadla, rusi su tam a nikto ich nezastavi...preco len ten Asad utekal?
Zvlastne, kolko debilov sa najde, co s klamarom a zlodejom suhlasi
Odporúčame