Neuverietelne, kolko geopolitickych ANALytikov ma Slovakistan, ktori vedia, kto sa ma o co starat a co robit. Skoda, ze tito idioti nevedia, co by mali sami robit a ze by nemali dristat nezmysly po internete.
Odbornici na historiu, ale zial len tu vymyslenu, co sa nestala, odbornici na medzinarodne pravo.
Idealny stat tento Slovakistan, len preco tak zaostava, ked ma tolko odbornikov.


