Zase dalsie vyhlaslenie Ficokota pre dementov a hladanie vonkajsieho nepriatela.
Pritom novinari nemozu za to, ze FIcokot je vecny klamar a aktualna vlada je prespikovana klamarmi a magormi, ktori nevedia, co hovoria.
Kazdy, co sa nepcha klamarovi Ficokotovi do prdele, je jeho nepriatel. Aj psychopatovic je presne rovnako postihnuty.

