Jeden neznamena cela strana (co mas vazny problem pochopit), ale snazis sa, i ked marne.
Jeden neznamena cela strana (co mas vazny problem pochopit), ale snazis sa, i ked marne.
Vsetci maju? a kde? zase kecas o niecom, o com nemas sajnu.
Cirkev je sponzor, ale nie je to zaujmovy jednotlivec a podnikatelska skupina ako ma napr. Smer.
Nerehoc sa ako mentalny invalid a uved, kto ich sponzoruje. Inak sa rehoces akurat tak na svojej obmedzenosti.
Nedoveryhodne pre koho? pre mentalne zaostalych a nesamostatnych, co potrebuju pocuvat prikazy vodcu?
Casto sa vyskytuje otazka, koho volit, kto nema hladnych sponzorov:
Bez sponzorov: KDH, SaS, Olano, LSNS, KSS (od nich davno vsetci utiekli).
So sponzormi oligarchami: Smer, Siet, Most, SMK, SNS, Sme rodina, SDKU
kazdy nech si to rozoberie ako chce
Celkom fandis volicom Smeru, cakal by som tak na urovni Kolesika.
Ved prave v rukach takeho sme, co spis?
Tolko hlupych snad v tejto republike neexistuje.
Nefickuj tu nezmysly a argumentuj vecne.
To je ako dobrovolne volit popravu, ked je moznost omilostenia.
Vratky su priehladny populisticky tah. Ak by vlada chcela naozaj nieco robit s cenou plynu, mala moznost ju 4roky regulovat, kedze na to ma dosadenych ludi. Trhova cena plynu je posledne 4roky v priemere na menej nez polovici cien v rokoch 2000-2008.
Tato bezprizorna tragikomedia je samozrejme zamerana viac na majitelov domov, ktori us roztruseni po dedinach, kde je viac volicov smeru.
Vratky su ukazkovy sposob, ako ukradnut auto a vratit majitelovi volant.
SKOKanovci sa uz velmi dlhu dobu hraju so Smerom v rukavickach a tu je prva lastovicka tejto aktivity.
Od nich uz ziadne kriticke slova ani ziadne odhalovanie zlodejstiev Smeru neuvidime.
MostHid je nevolitelna strana, rovnako ako Smer.
Madarska verzia gorily.
U blbovolicov mozno aj o 6000%...a coby, rovno 60000% ! :)))
Blbovolici na skutocnost nehladia, stacia im cisla od veduceho :)))
V GB maju: "v získaní úveru, ale najmä vďaka vymožiteľnosti práva, priaznivému daňovému systému pre biznis a vďaka ochrane investorov."
Uplny postrach pre smerovolicov, orientacia na podnikanie! tych hnusnych kapitalistov velebia a robia im podmienky, ake nehanebne!
Smerovolici potrebuju citit iba socialny aspekt a nezaujima ich, odkial sa berie. A ked nie je robota, tak to preto, ze podnikatelia! :)))
Lekara nepotrebujem, ale dajakeho cvokara si uz vygugli, pripadne popros kolegu, ked to nevies, nech tu nemusis robit zo seba debila vacsieho nez v skutocnosti.
Skus si dat tu infekciu liecit, aby si sa nemusel dalej takto strapnovat.
Skoda, ze miesto vtipu nesrsis radsej rozumom. Ale to nejde, ze.
Ty si z tych pravicovych volicov kompletne mesuge, uplne ti z toho prepina, az sa opakujes.
Najdi si nejaky iny objekt na vybijanie frustracie.
Volit mam koho, si znova mimo.
Ty si dokonca tak mimo, ze sice si blbovolic,ale sam netusis preco.
Odporúčame