Dajak pomizli prispevky, to ty si sa odbavoval s nahlasovanim, ci cenzor sam?
Kazdopadne este raz, za slovo ta nechytam, pises vymyslene blbosti.
Dobre....no ked nie rovno, tak sikmo, vpravo dolava.... budes skusat, kedy sa nahodou trafis? Ved ked nevies ako sa veci maju, tak o tom zbytocne nekecaj alebo si radsej nastuduj. SaS nemala ziadny vnutorny problem, zase len tvoje vymysly.
To ,ze utiekol Miskov, je jeho problem, ked potrebuje byt geroj, ale to nie je problem strany.
Keby hzds privatizovalo akokolvek, boli by neprijatelni, kvoli politike aku viedli. Nerob si zbytocne iluzie.


