Je až smiešne ako vedia sudcovia zdôvodniť nízke tresty pre zločincov a mafiánov ktorí majú dosť prachov.V Košiciach boli nekompromisní až tak,že chudákovi chlapcovi psychický chorému,ktorý síce niečo vyrobil čo vybuchlo,ale nikoho nezabil,nezranil naparili 23,5 roka na tvrdo.Chlapec mal isť na psychiatriu a nie do väzenia aspoň v slušnej spoločnosti to tak funguje.Tento chlapec tie prachy určite nemal,takže sa "páni"sudcovia tvrdo zachovali.Pohne niekto s týmto "štátom v štáte"?Tu je korupcia najvyššieho stupňa!
štátom v štáte?


