Média na Slovensku by už mali skončiť zo znásilňovaním histórie a nerobiť z nej prostitutku. Michaôl Kováč nebol prvým prezidentom slovenskej republiky,pretože to bol Dr.Tiso.Prvý Slovenský štát vznikol v r.1939 rovnako ako aj ten dnešný relatívne slobodný a rovnako veľmocami uznaný.kto by dnes ale tvrdil,že je dnes slobodný tak je na veľkom omyla,pretože musí slúžiť cudzím záujmom ako nakoniec musel ako ten prvý.Rovnako slovenský vojaci boli na východnom fronte ako toho dnešného v Afganistasne,Iraku,Kosove.Ten prvý slúžil záujmom Nemecka a dnešný záujmom USA.Aký je to rozdiel?Čo sa týka Michala Kováča,tak mi pripomína dnešných poslancov ako preskakujú zo solička na stoličku.jeho vynieslo HZDS na vrchol politiky a potom preskočil do služieb KDH.To svedčí o jeho charaktere a nikto nemôže tvrdiť,že tomu tak nie je.Dokonca HZDS ho zvolilo za prezidenta aby následne povalil jeho vládu.Nech bolo HZDS aké bolo,ale bolo v určitom historickom čase a dnes ho nemožno hodnotiť očami dneška,


