Francúzi šikanujú slovenských kamionistov
Kto koho šikanuje nie je také jednoznačné.Francúzi chcú len to,aby slovenskí dopravcovia platili také mzdy ako Francúzi a tak nekonkurovali Francúzom.Dopravcovia sú na rovnakom EU trhu a naozaj neviem prečo Slováci platia len tretinu mzdy čo Francúzi.Tak to je vo všetkých oblastiach ,že Slováci potom majú najnižšie mzdy v eurozóne.Čo je zaujmavé,že Nemci a aj Francúzki podnikatelia platia podstatne vyššie dane a slovenskí podnikatelia.V tom,že sa musí na Slovensku zdvihnúť min mzda je podmienkou ako sa dostať ,alebo priblížiťm k mzdám na západe.Tak a až niekto niekoho šikanuje,tak sú to slovenskí podnikatelia svojích zamestnancov a vytvárajú na Eu trhu nekalú súťaž čo už vykonali opatrenia aj Nemci.