Kollár posúva hranice v politike do suterénu
Romská otázka by sa rýchlejšie vyriešila,keby sa pre romské deťi vytvorili internátne školy a výchova by neprebiehala v osade ale na internáte pod dohľadom odborníkov.Potom vzdelané deti by už mali inú filozofiu života ako dnes tie čo sú vychované v osade.Tu sa budeme týždne vybíjať nad nejakým Markom,o ktorom osude rozhodol súd,ale to čo sa deje v osadách voči deťom nikoho nezaujma ani Nicholsonovú,ktorá len vždy vyskočí na ten vlak kde môže prezentovať tie svoje bláboly.Neviem čo a o čo išlo mediálnym šimľom v prípade Marka,pretože o tom rozhodol súd a média nemajú právo do toho vstupovať. Každé takéto rozhodnutie nesie so sebou určité násilie,pretože nie každému súdne rozhodnutie vyhovuje.Na Slovensku je každý policajt,poslanec,predseda vlády,minister,sudca,len rozum chýba.Načo sú človeku školy,keď nemá to podstatné a to je zdravý rozum,.