Pán"renomovaný"psychológ len jedna otázka,človek ktorý si chráni svoju identitu je extremista?A čo je človek,ktorý mu vnucuje niečo čo po všetky generácie bolo jeho komunite cudzie.Človek ktorý si len chráni svoju identitu je extremista,terorista len preto,že mu niekto vnucuje nejakú zvrhlú ideológiu a on sa bráni tak ako sa bránili všetky jeho generácie pred tým?Pán psychológ je zvrhlé niekoho nabádať ku kríženiu rás,ako som to už na TV zachytil.Je to slobodné rozhodnutie každého človeka a nie aby sa mu to nejakým spôsobom vnucovalo.Jedno si pán "psychológ" musíte uvedomiť, a to je skutočnosť,že keď skrížite múdreho z hlúpym,tak výsledok je lepší ako hlúpy,ale horší ako múdry.Aj gazda vyberal pre svoje kobyly toho najschopnejšieho žrebca a aj v divokej prírode si samica vyberá toho najschopnejšieho samca.Vy sa tu snažíte popierať zákony prírody?


