Kotleba vyvesil čierne zástavy. Išlo o vlajky za padlých v SNP, tvrdí kraj
Kaník je ako Kaník,propagácia fašizmu to nie je,ale Kotleba to naozaj tento ráz pos..l.Kotleba ako vidieť nie je diplomat a zlý politik.Na Slovenský štát mám aj ja svoj názor a nekorešponduje s oficiálnym názorom,ktorý je daný len z jedného pohľadu.To je ako by ste odsúdili USA len za 100 tisíc zavraždených v Iraku.......Prečo?Hodnota človeka je rozdielna?To,že II:sv.vojne zahynulo 20 miliónov občanov ZSSR,a ďalšie milióny iných národov,ale sústavne nás kŕmia len holokaustom a ono to je už kontraproduktívne,pretože stráca sa pohľad na iné obete vojny,ako keby boli zanedbateľné voči holokaustu.Je 70 rokov po vojne a sme sústavne kŕmení len holokaustom niekoľko krát do roka dokonca ešte aj cez Vianoce.....Pre mňa je hodnota a život každého človeka rovnaký a nie zvelebovať len jednu skupinu.