Hm,všetko čo si napísal je pekná vec,ale nekorešponduje sosystémom ktorý sme si vybrali v 89.Média na Slovensku už rozdelili spoločnosť na mladých a starých,vzdelaných a nevzdelaných,ľavicových a pravicových bohatých a chudobných a neviem ešte čo.Tieto dristy dosť často počúvame,takže aká spravodlivosť,Tento systém je už vo svojej podstate vlčím systémom kde šikovný môže klamať menej šikovného,bohatí bohatne na chudobe,tak ako bohatol západ na chudobnej Indii, Afrike Lat.Amerike.Keď nás pán boh stvoril,ako rovných prečo cirkev a každá cirkev bola vždy na strane bohatých?Prečo požehnávala zbrane Francúzom a aj Nemcom za I. aj II.sv.vojny a pritom mali jedného boha?Pre koho sa mal rozhodnúť,Človek je predátor a ním aj zostane!


