Všetko čo povedal,sme si vypočuli kedysi na vnutrostraníckých školeniach,ale nič konkrétne nepovedal.V ničom sa nelíši od lektorov tej doby.
Všetko čo povedal,sme si vypočuli kedysi na vnutrostraníckých školeniach,ale nič konkrétne nepovedal.V ničom sa nelíši od lektorov tej doby.
Máš jednu veľkú pravdu čo sa týka Grécka a tých čo Grécko dostali tam kde ho dostali.Problém je ale aj v samotnom Grécku,že si nabralo toľko úverov,že je v situácii bankrotu.Grécko ako každá južná krajina má iný temperament a to je aj dôsledkom toho,že sa v tomto bahne ocitla väčšina južných štátov,skoro všetky.Nemecké a Francúzke banky požičiavali Grécku na tovar a zbrane ,ktoré nakupovali v týchto krajinách a preto Merkelovej a Holandovi najviac záleží,aby cez euroval sa dlžoba vrátila späť do Nemecka a Francúzka.Sranda je v tom,že na to použili všetkých z eurovalu a dokonca aj tých čo nemajú euro.Toto možno nazvať len ako diktát....
pupuš ty truhlík Maďarsko žilo aj bez Bruselu a žilo by naďalej.
Pupuš ,hm,aj moji predkovia boli možno židia,ale tu je myslené na tých čo držia volant sveta cez financie a tak ho zotročujú.Kde sú príčiny kríz?.Pupuš nebyť teba,tak by sa tu človek ani nezasmial a myslel by si,že na Slovensku sa niečo také nemôže objaviť....
Nuž pupuš v tomto máš čiastočne pravdu,ale treba povedať kto sú tí kresťania a ja sa necítim za ních zodpovedný ako mi to dnes podsúvajú.Všetko čo sa dnes deje je dielom USA a nie len USA......
Píšeš Slovenská tlač.....To nie je Slovenská tlač,ale tlač s médiami na Slovensku,ktorá sleduje záujmy svojích chlebodárcov a nie záujmy Slovákov.Dnes drvivá väčšina Slovákov drží Orbánovi palce čo sa týka imigrantov.
Jedno je pravda,že je to vopred všetko naplánované.Už cez MVO a ich presadzovaním multikulturalizmu sa pripravovala táto pôda.Potom sa prikročilo k rozbehnutiu tohto plánu cez Irak,Afganistan,Arabskú jar Líbyu .Preto sa tieto hordy nevracajú späť,tak ako je to na východnej hranicu Slovenska.Slovensko si až teraz začne uvedomovať čo mu priniesla EU a nie len Slovensko......
Pupuš keď tvoje príspevky čítam,tak si myslím,že ani piť nemusíš,pretože píšeš ako opitý bezdomovec.
USA strieľajú na hraniciach Mexičanov a Hispáncov ako škodnú zver....Netrep tu hlúposti,pretože tvoj mentálny záber je na úrovni ,ale to si povedz sám!
Tak to ťa čiastočne ospravedlňuje.Ale provokácia je zlá ľudská vlastnosť!
Nie je to hlúposť,hlúposť je to čo sa deje dnes v záujme niekoho,ale nie v záujme občanov Európy.Ty iný ani nebudeš,pretože postrádaš dôležitý gén schopnosť myslieť!
Vieš čo je zaujmave a svedčí to o organizovanom sťahovaní národov,že doposiaľ keď sa migranti chytili,tak sa museli vrátiť tam,kde z ktorej krajiny prišli,kde ich chytili.Dnes to akosi neplatí a Taliani,Gréći by mali migrantov naložiť a vyviesť tam odkiaľ vyplávali,alebo tie lode okamžite ešte na mori vracať späť.Prečo to nerobia?No preto,lebo je to organizované z mocných kruhov sveta za vyšším cieľom a to na rozklad národných štátov Európy.Kto asi má takú moc? Dajte si sami odpoveď!Orbán to povedal na plné ústa,že Európa nebude pre Európanov!Aspoň jeden štátnik má v hlave poriadok a nebojí sa povedať holú pravdu.Naši poskoci,ešte robia nadprácu,že si začali dobrovoľne voziť z Rakúska nad plán.
Slovákom nie je potrebný plot.Slováci si budú migrantov voziť sami a to z celej EU a zadarmo!
Ty si ale trtko,veď to všetko riadia USA a v pozadí Izrael.
Tak a o čo komu ide?Každý proti každému aby bol čo najväčší bordel a sťahovanie do Európy.Všetko je dobre riadene
v prospech zničenia národných štátov Európy.
Pupuško a vieš čo to stálo pôvodne obyvateľstvo a čo toto bude stáť to dnešné?Ty máš nejaké prízemne videnie. Nehnevaj sa!
Niečo podobné som napísal už skôr,že je to sofistikovaný scenár ako rozvrátiť národné štáty Európy a potom ich ľahko zotročiť.Je to pravdepodobne trest Európe za holokaust,pretože dnes nikto nemá takú moc aby mohol diktovať Európe len jedno spoločenstvo od mŕtveho mora.Práve ono má cez financie moc nad svetom.Všetko toto bolo dopredu pripravované MVO cez takzv."Multikulturalizmus" a teóriu Pochybného kultúrneho obohacovania .....USA boli do tejto hry vtiahnuté Izraelom útokom na Irak,Afganistan,Líbyu a Arabskú jar čím bolo sťahovanie národov uvedené do pohybu.Je už dávno známe,že Izrael ovláda zahraničnú politiku USA,čím sa netaja ani predstavitelia Izraela.Orbán len vidí viac dopredu,ako politici Európy a zvlášť politici kolenačkových členov EU.
Brok,zostane len Brokom!Môj Brok je na vyššej úrovni.
Až po Clintonovi,Buschovi a Obamovi
A kto narábal s občanmi USA,keď im zakázal vycestovať na Kubu 60 rokov?Veď je to ako u nás v 50 rokoch,ale neskôr už nie.
Odporúčame