Ty sa nezmeníš!Lebo Fico!Kto spôsobil tú sekeru v Martine vláda?Fico?Alebo Martin!Prečo práve kamoš Prochádzku vymáha dlh od Martina ,kde je ich podpredseda hrnčiar?Nie je to podozrivé preniesť to na vládu v záujme naplniť pokladnicu Siete?Je to dobre premyslený plán,ale mal jednu veľkú dieru a to v charakteroch jeho aktérov.Naozaj len hlupák si môže myslieť,že im na takýto podvod Fico skočí.


