Táto zmluva nerieši záujem Európy,ale USA a to obzvlášť v poľnohospodárskych produktoch.Doplatia na to v Európe hlavne takí výrobcovia ako je Slovensko,ktoré vzhľadom na dotácie nie je schopné konkurovať ani Európskym výrobcom.V USA sa produkuje na viac ako 1000ha podnikoch a na Slovensku je to len polovica.Naozaj by som rád vedel prečo za to horlí Merkelová???Nie je to preto,že USA jú majú ako rukojemníka z jej odpočúvania?USA s takýmto spôsobom potom presadzujú vo svete svoje záujmy,zvlášť v oblastiach kde nemôžu použiť vojenskú silu.


